Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

 

PTE ACADEMIC (PEARSON TEST OF ENGLISH) EĞİTİMİ:

Wimbledon Academy PTE Lisanslı Eğitim Merkezidir.

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır.

İngilizce dil yeterliliğini kısa sürede belgelemek, esnek sınav tarihlerinden faydalanmak, 2 yıl boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi almak ve diğer faydalarından yararlanmak için PTE Academic’i tercih edebilirsiniz. Not: YDS denkliği gereken durumlar için PTE Academic Sınavına, devlet üniversitesinde bulunan test merkezlerimizden birinde katılmanız gerekmektedir.

PTE Academic sınavını tamamlamak için onaylı bir Pearson test merkezinde bulunmanız gerekecektir. Soruları dinlemek, okumak ve cevaplandırmak için bir bilgisayar ve mikrofonlu kulaklık kullanacaksınız. Üç saatlik sınav oturumu, konuşma ve yazma (birlikte), dinleme ve okuma olmak üzere üç bölümden oluşacaktır.

Çoktan seçmeli sorulardan makale yazımına ve bilgilerin yorumlanmasına kadar değişik formatlarda yirmi farklı soru bulunmaktadır. PTE Academic gerçek hayatta kullanılan akademik İngilizce dil becerisini değerlendirdiğinden, derslerden bölümler duyacak, grafikler ve çizimler göreceksiniz. Sınav kapsamında İngiliz ve Amerikan aksanından ana dili İngilizce olmayan kişilerin aksanına kadar değişik aksanlar duyacağınız için gündelik yaşamda duyabileceğiniz farklı aksanlar ile karşılaşacaksınız.

 

120 Saat PTE Eğitimi

Eğitim Başlangıcı: 15 Mayıs 2020

%50 İndirimli Fiyatı: 1600 TL

Son Gün 15 Mayıs