Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

 

IELTS (INTERNATIONAL ENGLISH LANGUAGE TESTING SYSTEM) EĞİTİMİ:

IELTS Sınavı dünya çapında İngilizce dil yeteneğinizi dinleme, okuma, yazma ve konuşma olarak ayrı ayrı ölçmeyi hedefler. IELTS Sınavının toplam süresi toplam 2 saat 45 dk’dır.

Dinleme (4 bölüm, 40 soru, 30 dk.)

Genel İngilizce Okuma (3 bölüm,40 soru,60dk.) – Akademik İngilizce Okuma (3 bölüm,40 soru,60 dk.)

Genel İngilizce Yazma (2 konu,150-250 kelime,30 dk.) – Akademik İngilizce Yazma (2 konu,150-250 kelime,60 dk.)

Konuşma (11-14 dk.)

İngiltere çıkışlı olan bu sınav IELTS Academic ve IELTS General olmak üzere iki türlü yapılmaktadır.

IELTS General genellikle özel sektörde çalışmak isteyen ya da ek maaş almak isteyen adayların talep ettikleri bir sınav iken,

IELTS Academic yurt dışında eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerden istenen sınavdır, Türkiye’de de bazı üniversiteler hazırlık atlamada bu sınavı kabul ederler.

Bu sınavlar da TOEFL gibi öğrencilerin okuma, yazma, dinleme, konuşma yetilerini sorgulayan ve bu yetilerin kazanılmasına dair verilen eğitimlerdir. Wimbledon Academy eğitim direktörleri tarafından öğrenciler eğitimden önce seviye belirleme sınavına alınarak bütün bu yetileri değerlendirilir ve hedeflediği puan aralığı ve ihtiyaçlarına göre eğitimi düzenlenir.

Wimbledon Academy sınav dönemlerinde başvuru yapacak öğrencilerinden gruplar oluşturarak, tüm temsilciliklerinde sınav organizasyonu yapma hakkına sahiptir. Wimbledon bu hakkı ile IELTS Yetkili Sınav Merkezi’dir.

160 Saat IELTS Eğitimi

Eğitim Başlangıcı: 15 Mayıs 2020

%50 İndirimli Fiyatı: 1600 TL

Son Gün 15 Mayıs