Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

YDS - YÖKDİL EĞİTİMİ:

Wimbledon Online YDS için hazırlık programları oluşturmaktadır. YDS soru çözme stratejileri üzerine kurulu bir sınavdır. YDS eğitmenlerimiz bu konuda alanlarında yetkin kişilerdir.

YDS Nedir?

YDS Sınavı, ülkemizde Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) talimatı ile Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından merkezi olarak yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavıdır. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), Üniversitelerarası Kurul Dil Sınavı (ÜDS) ve Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavının (KPDS) yerine getirilmiş ortak sınavdır. YDS, yabancı dil bilgisini gramer, okuma, anlama ve kelime bilgisi açısından ölçen çoktan seçmeli test yöntemi ile yapılan sınavdır.

YDS Sınavına Kimler Başvurabilir?

Yabancı Dil Sınavına (YDS) aşağıdaki adaylar başvurabilir;

Üniversitelerde kariyer hedefleyen Doçent, Doktora ve Sanatta yeterlilik isteyen adaylar

Yüksek lisans programlarına girecek üniversiteden lisans derecesi ile mezun olan adaylar

Üniversitelerde lisans programlarının son sınıfında veya son sınıftan bir önceki sınıfta olan üniversite öğrencilerinden yüksek lisans veya doktora programlarına devam etmek isteyen adaylar

Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışan ve dil tazminatı veya yurtdışı görevlendirme nedeni ile yabancı dil bilgisi seviyesi belgesine ihtiyaç duyan adaylar

Özel sektörde çalışan (bankalar v.s.gibi) ve yabancı dil tazminatından faydalanmak isteyen adaylar

TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) veya DUS (Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı) sınavlarına girecek adaylar

Kamu personeli olmak amacı ile KPSS’ye girecek adaylardan başvuracakları kamu kurumunun talebi doğrultusunda yabancı dil bilgisi seviyesini tespit ettirmek isteyen adaylar.

192 Saat YDS/YÖKDİL Eğitimi

Eğitim Başlangıcı: 1 Haziran 2020

%50 İndirimli Fiyatı: 1152 TL

Son Gün 15 Mayıs